VIKTOR MAXIM PLISETSKY

Jméno a příjmení: Viktor Maxim Plisetsky

Věk: 16

Datum narození: 25. 12. 2002

Funkce: Student

Obor: Korunní princ

Země původu: Kazachstán

Faceclaim: Will Tudor

Body: 10

Zájmy: jízda na koni, psaní, hra na housle, bruslení

Povaha:

Viktor je s výškou dva metry dost vysoký. Blonďaté vlasy podobného odstínujako má jeho sestra mu spadají do čela. Občas si je snaží sčest dozadu, ale málokdy se mu to daří. Má světle zelené oči. Je velmi podobný své sestře. 
Viktor je velmi upřímný člověk. Milerád vám napřímo řekne co si o vás myslí. Co na srdci to na jazyku. Občas to ale není dobré ani pro něj ani pro okolí. Narozdíl od jeho sestry není moc člověk na mluvení. Raději píše, se psaným slovem mu to jde lépe. Je velmi všímavý a empatický. Vyslechne vás a pomůže vám s každým vaším problémem. Sám má ale problémy o kterých nerad mluví. Existuje jen jeden člověk který ho dokáže rozmluvit. Jeho sestra Sofia. 
Je tak trochu puntičkář. Jeho pokoj je do posledního koutu uklizený a vyšperkovaný. Nikdy nevyjde neupravený. Všechno co vytvoří musí být přesně podle jeho představ, jinak je neuroticky a naštvaný. Pokud se mu výsledek nelíbí většinou začíná od znova. To stejné vyžaduje od jeho spolupracovníků.
Miluje černý humor a sarkasmus i když ví že to na jeho postavení není vhodné, tudíž se snaží brzdit to i když ne vždy se mu to daří. Nelíbí se mu pocit, že jednou bude vládnout, nejraději by utekl a nikdy se domů nevrátil. 
Je rebelské povahy. Na kontě má několik skandálů a bulvár o něm rád píše. Rád dělá problémy a porušuje pravidla která se mu nelíbí. Holduje alkoholu a cigaretám. Rád utíká a nahání děvčata. Občas uteče z domu a několik dní se nevrací. Ty dny buď stráví v lesích pod stanem nebo v nevěstinci. S radostí navštěvuje bary, kasína a jiné noční podniky. Dívky vidí jen jako objekty krátkodobého zájmu. Ale běda tomu, kdo by se stejně choval k jeho sestře. Ochraňuje jí jak to jen jde a nejednom jejímu napadníkovi už zlomil nos 
Když ho ale blíže poznáte, pochopíte že je docela citlivý človíček. Akorát si místo povídání píše do deníku. Rád filozofuje a mluví o životě, nejlépe nad rozdělanou flaškou alkoholu. 
Jeho oblíbená barva je šedá, neboť jí shledává velmi praktickou a obyčejnou zároveň. Spolu se sestrou miluje italskou kuchyni. Má strach z uzavřených prostorů a je astmatik.

Historie:

Narodil se 25. prosince o pár minut dřív než jeho sestra- dvojče Sofia. Má doma o 4 roky mladší sestru Anastazii a o 5 let mladšího bratra Yakova. V jeho hlasu není slyšet ani kapka ruského přízvuku. Už od mala je vychováván jako budoucí dědic trůnu. Jako malý si oblíbil jízdu na koni a výlety do přírody. Byl velmi vzorný chlapec ale kolem jeho čtrnácti let se něco zlomilo a přestal poslouchat. Neposlouchal ani své soukromé učitele, ani rodiče. Začal utíkat z domu a toulat se. Rodiče mu v tom ale nemohli nijak zabránit, protože on si vždycky našel cestu. Okolo šestnácti zjistil že nemá rád jenom dívky ale i chlapce. Bulvár o něm napsal hned několik článků. O tom jak chce utéct ze země se svojí tajnou snoubenkou. Jak má po celém Rusku kupu nemanželských bastardů. Škoda, že většina není pravdivá, i když malá pravda by se v tom celém našla. 
Pravda je že se jednou zamiloval. Ale ne do dívky, jak by si jeho rodiče přáli ale do chlapce. Jmenoval se Leo a pracoval v královské stráži. Jejich románek se ale provalil a Leo byl Viktorovým otcem vykázán z paláce a poslán do vyhnanství na druhou stranu Ruska. Po tomhle incidentu chtěl Viktor utéct z domu navždy, ale Sofia ho přesvědčila ať zůstane. Do školy byl přihlášen rodiči, kteří mu pohrozili, že pokud nepůjde tak ho provdají za první dívku, která jim příjde pod ruku.