VICTORIA CARLTON

Jméno a příjmení: Victoria Carlton

Věk a datum narození: 4.listopadu, 19

Funkce: Studentka

Obor: Princezna

Bodování: 0b

Rodná země: Anglie

Faceclaim: Holland Roden

Zájmy: Jízda na koni, hraní na klavír, kroket, hra na housle 

Charakteristika: Victoria Carlton, dívka poněkud drobnější. Vzhledově je to klasická hezká a pohledná zrzka, tedy spíše si to o sobě myslí. Její obličej zdobí dvě hnědá očka s velmi výraznými řasy a taktéž obočím stejné bravy jako jsou vlasy. Dále na jejím obličeji lze zahlédnout i krásné plné růžové rty, které v jednom kuse žvaní. Tělo, jak už bylo zmíněno, je drobné pohublé, avšak Victorii přijde, že je příliš tlusté.

Co se povahy týče, Victoria je tvrdohlavá - Nic si nenechá rozmluvit, neboť ona vždy musí mít pravdu a nikdy si nenechá nic rozmluvit a když už se to někomu povede, tak ho stejně přemluví k jejímu názoru. Dále je vůči ostatním povýšená - Nic ji nebaví víc, než když se může nad ostatníma povyšovat, dodává jí to jakousi odvahu a sebevědomí, že ona to dokáže. Ráda se občas směje nad tím, když někdo trpí nebo když ona někomu způsobí bolest, opět se to váže s tou povýšeností. Někdy dokáže být i šílená, nehledě na to, co ona blbost, kterou ona vymyslela, způsobí. No řekněme, že zrovna jezdit na koni se sedlem dolů není opravdu dobré. Když někdo zmíní, že Victoria není dokonalá, hezky si s ním pohraje a to opravdu nepěkným způsobem, Victoria je totiž egoistická a velice ráda mluví sama o sobě a tvrdí, že je dokonalá, ačkoli si občas příjde řekněme tlustá. Aby tu nebyli samé záporné vlastnosti, najdou se tu i občas ty kladné. Když už Victorii někdo opravdu zaujme, dokáže být přátelská, ačkoli na první pohled se zdá být jako sobecká, povrchní a namyšlená potvora, která by nejraději ublížila všem. Faktem je, že Victoria dokáže být i milá a většinu času i hodná, jde jen o to, z jaké strany ji poznáte. Jestli z té dobré, nebo té špatné. Ačkoli lepší by byla ta dobrá stránka.

Historie: Victoria se narodila jednoho krásného dne, který byl čtvrtého listopadu roku 1997, jedné královské rodině z Anglie. Narodila se do rodu Carltonů, kteří již po staletí dědili korunu. To ji poznamenalo až dokonce jejího života, neboť na její hlavu padli princeznovské povinnosti

Avšak Victoria byla vždy svá, nikdy neposlouchala, nikdy neměla zájem se učit nudným věcem, které se učí každá princezna. Byla divoká a bláznivá. Jednou, když byla menší, myslela si, že předvede úžasný kaskadérský kousek, který bude poté pojmenován po ní, bohužel to se nestalo, neboť se zjistilo, že jezdit na koni tedy spíše na sedle hlavou dolů není dobrý nápad a tak byl princezně odepřen jakýkoliv přístup ke koním. Po tomto fiasku ji její matka hnala k hraní na piano a housle, což se stalo brzy Victoriiním koníčkem a alespoň na malou chvíli to zabránilo malérům, které vždycky způsobovala, nu ale někdy je prostě těžké udržet takový živel a tak si opět našla smyčku, jak se ke koním dostat. Rozhodla se věnovat jezdectví a tentokrát naplno a tak královně nezbývalo nic jiného, než jí to povolit.Časem ovšem královnu nebavilo sledovat její dceru, která si dělá co chce, místo toho aby se věnovala královským věcem a tak se rozhodla, že ji pošle do školy pro princezny.