TERESA ELEANOR MONTGOMERY

Jméno a příjmení: Teresa Eleanor Montgomery

Věk a datum narození: 13.listopadu, 19

Funkce: Studentka

Obor: Princezna

Bodování: 0b

Rodná země: Nizozemsko

Faceclaim: Nina Dobrev

Zájmy: Především se zajímá o módu. Ráda cestuje a má velmi dobrý vztah k dětem. Také ráda cestuje, čte a nebo poslouchá hudbu.

Charakteristika: Nikdy netoužila po moci královny, ale se svou pozicí princezny je nadmíru spokojená a vždy měla vše, co si přála. Jako malá byla poměrně stydlivá, ale později se vše změnilo a nyní přímo miluje, když se o ní někdo zajímá a ona může být středem pozornosti. Je krásná vyšší brunetka s hnědými oči a štíhlou postavou. Neustále se snaží myslet pozitivně a díky tomu má po většinu času úsměv na tváři, kterým pomáhá zpříjemnit den i ostatním. Sebevědomí ji nechybí a před zrcadlem či fotoaparátem by vydržela pózovat klidně hodiny. Také se nikdy nestyděla projevit veřejně svůj názor, i když se od ostatních může jakkoliv lišit. I když moc dobře ví, že se nikdy nemůže zavděčit úplně všem, snaží se na ostatní udělat vždy jenom a pouze dobrý dojem, což se jí skvěle daří. Ve chvílích, kdy je potřeba dokáže být také velmi empatická a spolehlivá. Pokud zrovna nemá moc dobrou náladu (což se stává jen zřídka), lehce se zvládne naštvat, urazit nebo být až přehnaně přecitlivělá. Je také poměrně tvrdohlavá, netrpělivá a lehce arogantní, každopádně se ze všech sil snaží ovládat a nedávat své špatné vlastnosti příliš najevo. Její slabou stránkou je čas. Po většinu času u sebe musí nosit svůj diář a všechny schůzky, či jiné poznámky si do něj poctivě zapisovat, protože co si nezapíše, to je schopná zapomenout. Také na spoustu akcí chodí pozdě. Důvodem je její schopnost zapovídat se neúmyslně s každým a všude. Přestože má přátele téměř všude, nejraději se v důležitějších věcech spoléhá sama na sebe, ale to nic nemění na tom, že se velmi ráda nechává obsluhovat ostatními. Učení ji po pravdě nikdy moc nebavilo, ale když se začne učit, tak pořádně. Často mívá bláznivé nápady, které jí občas zavádí do problémů, ale díky jejímu postavení a hlavně jejímu nevinnému výrazu se z nich vždy lehce vymotá.

Historie: Jednoho podzimního dne se v Nizozemí do královské rodiny narodila holčička. Vzhledem k tomu, že byla ze všech tří dětí nejmladší a jediná holka, všichni se o ní starali jako o panenku a ona měla krásné dětství. Bohužel, i když byla jediná holčička, její otec se jí věnoval pouze minimálně. Neměla mu to za zlé, protože její otec je král celého Nizozemska a navíc má dva syny, kteří jsou potenciální následníci trůnu, ale stejně jí to uvnitř mrzelo. Naštěstí matka se jí to snažila co nejvíce vynahrazovat a její sourozenci Charles a Liam s ní trávili většinu svého volného času, aby se necítila tak sama, protože jako princezna neměla vůbec žádné kamarády. Ve svých dvanácti letech jí rodiče vzali oficiálně poprvé na bál. Byl to její sen už odmala, ale oni jí chtěli chránit, protože na princeznu číhá nebezpečí téměř všude a tak si musela počkat. Nikomu to nevyčítala, ale najednou se jí otevřel úplně nový svět. Dříve byla jako panenka zavřená za branami paláce, ale na bále si vytvořila své první kamarádky a přiblížila se tak aspoň o kousek blíže životu normální dívky. Objevila, jak snadné je poznávání nových lidí a také kolik má jako princezna možností. Od té doby si začala život více užívat, cestovat a stal se z ní člověk, kterým je teď.