REGISTRACE


Než přejdeme k samotné registraci  postavy, přečti si pozorně pár bodů, bez kterých je registrace nemožná. 

Před registrací 1. Jméno a příjmení (Pokud postava pochází například z Anglie, není možné, aby se jmenovala Hildegarda Hofmanová. Prosím, dbejte zvýšené opatrnosti, aby se Tvá postava jmenovala podle toho, z jaké země pochází. Dále jsou také povolena maximálně dvě křestní jména, nebo maximálně dvě příjmení.) Jména a příjmení
 2. Věk a Datum narození (Nezapomínejme, že akademie teď momentálně začíná prvním ročníkem. Přijetí studentů je možné jen a pouze pokud mají 16 nebo 17 let. Pokud hráč chce studenta staršího dvaceti let, kontaktuje adminy. Studenti mladší 16 let nejsou v naší akademii vítáni! To se samozřejmě nevztahuje na postavu učitele. Učitel musí být starší 25 let!) 
 3. Funkce (Hráč může vybírat ze dvou funkcí. Učitel, nebo student. Pokud by hráč chtěl být například školník, uklizečka či kuchařka, je možné po domluvě s adminem. Dáváme však přednost učitelům.)
 4. Předměty (Pokud si hráč vybere hrát za učitele, je důležité, aby si vybral, které předměty jeho postava bude vyučovat. Zda výuka bude nebo nebude probíhat, záleží jen na Vás hráčích.) 
 5. Obory (Pokud si hráč vybere hrát za studenta, je důležité, aby si rozmyslel, do jakého oboru bude patřit - zdali princ, princezna nebo dvorní dáma, rytíř. Počet princů a princezen bude omezen.) 
 6. Země (Je dobré si předem upřesnit, z jaké země tvá postava bude pocházet. Zde máš odkaz, kde zjistíš, jaké země jsou zabrané, a které jsou volné. Každá princezna nebo princ musí pocházet z jiné země. Pokud se stane, že budete chtít mít např. jeden hráč princeznu z Anglie a druhý hráč prince z Anglie, může se jednat pouze o sourozence.) Seznam státu světa
 7. Historie (Kde Tvá postava vyrůstala. Jaké měla dětství, dospívání, co dělala před tím, než se přihlásila na naši školu, také něco o sourozencích a rodičích.)  
 8. Charakteristika (U povahy si dej zvláště záležet. Pamatuj, že jakou postavu si vytvoříš, za takovou budeš také hrát. Není možné napsat jednou povahu a poté chtít ji měnit, protože jste zjistili, že vám to nesedne, charakter postavy se samozřejmě může postupem času měnit, ale nic není ze dne na den. Také si pamatuj, že nikdo není dokonalý. To znamená, že ani tvá postava ne. Propusť svou uzdu fantazie, ovšem všeho tzv. s mírou. Můžeš zde popsat nejenom vzhled, ale také povahu. 
 9. Zájmy (Jaké má vaše postava zájmy? Co ji baví? Jaké má talenty? Čemu se věnuje ve  volném čase? Chodí do nějakých speciálních podníků?)
 10. Faceclaim (Vzhledem k tomu, že budeš nejspíše vybírat postavu ze slavných osobností, poznač nám tu také faceclaim tvé postavy. Je to hlavně pro opatření, aby se nestalo, že se ve hře objeví dvě identické postavy.) Nepřijímáme kreslení postavy, pouze reálne face claims. Faceclaim directory
 11. Obrázky (Na profilu své postavy také budeš mít fotografie, které si vybereš. Požadujeme dvě fotografie, kde Tvé postavě bude vidět do obličeje! Jedna bude na profilovou fotografii, druhá do registrace. Žádná z fotografií ať není prosím černobílá a jedna ať je na výšku, ta příjde do registrace. Děkuji. Obě ať jsou výborné kvality.