MĚSTO

Značně velký Aquapark, který každého učaruje nejenom díky svému designu a množstvím atrakcí, se nachází kousek za městem. Díky rozsáhlému pozemku je možné, aby atrakce pokračovaly také k venkovnímu bazénu, kam také vede cestička přímo z uzavřeného bazénu. Venkovní atrakce jsou však v zimním období uzavřeny. Zabaví se zde nejenom děti!

Luxusní Bar Lesory se nachází ve středu města. Je to místo, kam si můžete v nočních hodinách na skleničku a v těch deních si třeba jenom tak posedět. Lusury bar zaměstnává jenom odborníky v praxi, kteři po setmění předvádí pro své zákazníky svou show. Vzhledem ke kvalitě podniku zde nenajdete nějaké levné pití. Tady je život na úrovni!

Chystáte se do toho nejsladšího místa v našem městě? Poté tahle Cukrárna a kavárna je to pravé a to nejenom svými zákusky. Už léta tenhle podnik vede paní Potts, která pro své zákazníky sama peče ty nejlepší pochoutky a každý den jim spravuje náladu svým úžasným kafém. Říká se, že kdo od ní neochutnal kávu, snad ani nežil. Nevěříte? Přesvědčte se!

Jistě jste slyšeli, že ve městě také najdete Divadlo, kde se každý večer hraje představení a každý večer úplně jiné. Skupina herců s obrovským talentem předvádí brilantní talenty ve všech podobách, co mají k dispozici. Lístky do předních řad u pódia se můžou cenově vyšplhat až nad 100 $. Studenti však mají jedno představení zdarma.

Pokud si nevíte rady, co v našem městě dělat, tady vám jistě nouze zahnat nudu. Kino přímo na náměstí, kde zaměstnanci promítají každý den od poledních hodin až do večera nejaktuálnější filmy všech žánrů s vašimi oblíbenými, no možná i těmi neoblíbenými herci. Cena za jeden lístek se pohybuje mezi pouhými 5 - 10 $.

Pokud nejste zrovna typ 'Rozjedeme tuhle párty!' ale máte spíše radši klidnější prostředí, je pro Vás Koncertní sál to pravé místo. Každý večer tu pro Vás vystupuje operní zpěvačka nebo nadaný muzikanti pro Vás připraví recitály. Cokoli si jen Vaše srdce bude přát, doneseme Vám třeba i orchestr do Vašeho srdce.

Není žádným tajemstvím, že naše překrásná Gardenie dříve byla hluboký Les. Z původní podoby však dnes zůstává pouze malá část a ta je umístěná hlavně na kraji města, blíže k paláci. Les však jako mnohé skrývá svá tajemství. Spousta lidí, chce les úplně vykácet, ale královna to zakázala kvůli skoro 1000 let starému stromu.

Znáte ten pocit, kdy vám někdo vystřelí papírovou růži nebo vyhraje obrovskou pandu za házení míčky na terč? Ne? Tak tady to zjistit můžete, protože tohle je Lunapark. Bavíte se rádi? Najdete zde kolotoče všech druhů, stánky s občerstvením, suvenýry nebo třeba fotobudku. Můžete zde strávit nejednu krásnou chvíli, tak proč toho nevyužít?

Krásná písková pláž, co vás dovedete do zakoutí Mořské zátoky. Nejeden by se s Vámi vsadit, že krásnější západ slunce jste ještě neviděli. Okolo pláže jsou jeskyně se vzduchovými kapsami a některé jsou propojené s mořem. Na pláži si můžete půjčit lehátko, zakoupit něco k jídlu nebo pití. Najdete zde také pojízdný stánek se zmrzlinou.

Ve dne si jistě zábavu najdete, ale co v noci? Pokud jste spíše noční ptáče, je pro Vás Noční klub jako stvořený. Díky zářivým světelným reflektorům hazí na nábytek nejedno krásné světlo. Tohle však není nějaký pajzl, ale luxusní klub, kde se zabaví i nejedna princezna. Dokonce i princezna Amelia sem ve svém období vzdoru ráda zašla. Reputace tohle místo předchází!

Park s jezerem je oblíbeným místem každého zamilovaného páru už jenom kvůli krásnému altánku, kde si můžete naplánovat příjemnou schůzku. Z altánku můžete mezi stromy vidět Hrad Gardenie. V noci možná život utichá, ale to neplatí pro tohle překrásné místo. Tady se život probouzí! Jenom se zeptejte světlušek, co vám o tom poví.

Pokud se někoho zeptáte, na radu, kam se máte podívat, jistě vám doporučí Podmořský svět. Všichni zákazníci, ať už jsou to malé ratolesti nebo senioři, zde naleznou krásu podmořského světa. V obrovských aquariích se můžete setkat s nejrůznějšími druhy zvířat podmořského světa. Můžete se také zůčastnit krmení lachtanů nebo vystoupení delfínů.

Záhadná Pohádková věž, s ještě více záhadnější historií. A ta je jaká, ptáte se? To nikdo neví. Tahle věž tu stojí už více než pět set let. Pověst o ní praví, že v ní žila jedna princezna uvězněná zlou čarodějnicí. Malé děti sem chodí onu čarodějnici hledat, ale nikdo ji nikdy neviděl. Přesto v lese občas vidíme svítit světýlko přímo z věže!

Restaurace nejenom s krásným výhledem vám učaruje i vynikajícím jídlem. Restauraci vede mladý manželský pár kuchařů. Tohle místo však bohužel moc lidí nezná. Ale ti co ano si nikdy nestěžují a co více jsou stálými zákazníky. Problém tu však je. Jak dlouho můžete tenhle podnik existovat, když o něm ví tak málo lidí a je tak těžké sem dostat? 

Vskutku romantické místo je také naše Řeka. Nejenom že jej ocení nejeden rybař kvůli rozmanitosti druhů ryb, ale také Vaše drahá polovička, kterou můžete vzít po řece na lodičce nebo si sem můžete jenom dojít sednout ke břehu a strávit krásné chvíle posloucháním hudby zpívající o putování vody. Řeka protéká kolem krásného Vodopádu. 

Jistě to nejkrásnější místo v našem měste. Vodopad s průzračně modrou vodou a teplými proudy je ideální místo pro shlazení při parných letních dnech. Příjemnou atmosféru Vám nenaruší nic jiné, než zvuk padajících kapek do vody. Celý resort kolem dokola obklopuje zeleň a zase jenom zeleň. Dostat se sem dá jediné pěšinkou lesem.

Na žádost samotné královny bylo ve městě zřízeno i Wellnes centrum. Sem tam jeho služeb královna sama využívá, ale co více, zpřístupnila jej pro naše město a to úplně zdarma. V podniku jsou zaměstnáni pouze lidé, co přesně ví, co Vaše tělo potřebuje a dokáží to Vašemu tělu dopřát. Proč tedy dnešní den nestrávit v našem Wellnes centrum?

Zoo je to pravé místo pro všechny milovníky zvířat. Je víkend, krásné počasí a Vy nemáte co dělat? Vyrazte do zoo! U nás si za menší obnos zakoupit krmivo pro některá naše zvířata a nakrmit je. A když ne, můžete si je alespoň prohlédnout, jelikož tu najdete zvířata snad všech druhů. Rozhodně rozmanitý výběr ze všech říší zvířat.