JULIETTE JANNE LAMBERT

Jméno a příjmení: Juliette Janne Lambert

Věk a datum narození: 10 října, 18

Funkce: Student

Obor: Princezna

Bodování: 0b

Rodná země: Belgie

Faceclaim: Dakota Rose

Zájmy: Mezi její koníčky patří kresba, tanec, herectví a čtení knih. Miluje cokoliv, do čeho se může ponořit se svou fantazií. 

Charakteristika: Jde o velmi extrovetní dívku, která rozhodně nemá problém navazovat kontakty s okolím. Je drobná a vypadá trochu křehce, také je ovšem velice charismatická, takže se dokáže bavit s rznými druhy lidí. Vydrží často vzhůru dlouho do noci, protože pro ni není snadné usnout, naproti tomu také nerada brzy vstává. Stále se snaží na své okolí působit pozitivně a všem rozdávat dobrou náladu. Nebrání se většině témat, o kterých lidé rádi hovoří, jediné téma, které řeší skutečně nerada jsou zmínky o její rodině, zejména pokud dojde všeobecně řeč na sourozence. Juliette jen s těžkým srdce vzpomíná na svou starší sestru, která pro ni byla důležitým vzorem. Nerada se jen tak někde poflakuje, radši si najde nějakou smysluplnou aktivitu, při které se může lecos naučit. Její nejsilnější stránkou a velkým darem je její fantazie. Tak trochu by se dalo říct, že Juliette je snílek, který chce dosáhnout na tu nejkrásnější budoucnost. V jejích představách je to život s dokonalým princem, mezi spoustou přátel. Ve škole se snaží být vždy příkladnou studentkou a pomáhat ostatním, když vidí, že je to třeba a je opravdu těžké říct jí ne, protože to pro ni rozhodně není odpověď. Jestli něco výborně umí, tak dělat dojem na lidi okolo a překvapovat, jistě byste do ní neřekli, že když si vezme do hlavy, že něco dokáže, skutečně si za tím půjde, dokud se tak nestane, i když si je vědoma těžkých překážek. Snaží se většinu času dbát na dobré vychování, přesto je ale radši někde, kde ji nikdo nehlídá a ona nemusí kontrolovat každé slovo. Je velmi pečlivá v dodržování slibů, nikdy neslibuje něco, co nemůže splnit, stejně tak nemá ráda lidi, kteří takhle jednají. Nesoudí lidi podle vzhledu, nýbrž podle charakteru a ty na které se nemůže spolehnout si k sobě doopravdy nepustí, i když to tak může vypadat. Je k lidem kolem trochu nedůvěřivá, i když to na ní na první pohled nepoznáte, což je dáno především tím, co se stalo její sestře, takže se nerada na potkání svěřuje s důležitými, osobními věcmi. Jednoduše rozlišuje, co ještě může říct a co už by se povídat cizím nemělo. Sama ráda píše, věří tomu, že jednou dokáže napsat opravdu úspěšnou knihu, zatím si ale nechává své nápady pěkně v šuplíku.

Historie: Juliette vyrůstala na zámku se svou starší sestřičkou, byla vymodleným druhým dítětem, které se dlouho nedařilo počít a měla být vlastně chlapec, což bohužel nevyšlo. I tak byla svými rodiči bezmezně milována. Juliette od dětství vzhlížela ke své starší sestře Janne, která byla vždy vzornou, učenlivou a pečlivou, přesně tak jak má budoucí královna být. Od dětství měla mnohem přísnější výchovu a byla vedena ke všem královským povinnostem, zatím co Juliette si mohla ještě hrát a snít o tom, že se stane astronautkou, nebo herečkou. Touha ztvárňovat různé role jí nakonec už zůstala, ovšem její život nebyl tak ideální, jak čekala. Když jí bylo jedenáct, byla královská rodina napadena při atentátu a šestnáctiletá Janne byla zastřelena, díky bohu, mladší ze sester i oba rodiče přežili. Zavládlo však chmurné období, král s královnou se se ztrátou své prvorozené nemohli vyrovnat. Všechny jejich naděje přešly na malou Juliette. Nejprve šlo jen o zpřísnění jejího režimu, už neměla tolik času se bavit, musela dodržovat spoustu pravidel a teprve začínala chápat, jak velký tlak byl na její sestru vyvíjen. Uvědomila si, že se ani nechce stát královnou, jako princezna se cítila dobře a nyní jí čekala hromada povinností. Ovšem situace se zhoršovala, když dorostla, rodiče ji začali oblékat do nejoblíbenějších šatů její sestry na různé společenské akce a nechali ji překřtít, aby tak získala druhé jméno - Janne. Juliette Janne Lambert měla být novou nadějí pro královskou rodinu i pro Belgické občany, ovšem ona se cítila být většinu času jen jakousi schránkou, náhražkou za svou dokonalou starší sestru. Aby udělala rodiče šťastnými, rozhodla se nastoupit na školu pro princezny, kam měla její sestra jít a stát se tam příkladnou studentkou, ovšem kdesi uvnitř ji tohle všechno tížilo. Její rodiče jí už neoslovovali Juliette, nýbrž Janne, dokonce v tisku se o ní tak začínalo psát. Uvědomovala si, že žije život, který měl patřit její sestře a začala čím dál víc ve chvílích, kdy to bylo možné, utíkat od reality pomocí knih, kreseb, příběhů které sama vytvářela. I když původně se připravovala na studium na Royal Academy hlavně, aby naplnila přání rodičů, nakonec to začala považovat za vhodný únik z celé té situace. Rozhodla se tam najít sebe samu, konečně se dostane mezi lidi, kteří budou znát ji a ne její sestru, bude moci začít všechno dělat sama za sebe.