JOSH DELTON

Jméno a příjmení: Josh Delton

Věk a datum narození: 27let, 12. února

Funkce: Zástupce ředitelky

Předmět, který vyučuje: Bojová umění, francouzština

Rodná země: USA

Faceclaim: Nathaniel Buzolic

Zájmy: Rád čte a učí se novým jazykům - hlavně rád víc rozvíjí francouzštinu a historii. Rád chodí ven s přáteli, rád se věnuje studentům a když je třeba tak občas i doučuje aby líp porozuměli. Svoji práci dělá rád

Charakteristika: Od svého narození měl tvrdou výchovu a když už měl na to věk tak ho otec začal učit boji a bojové strategii i tomu jak má vládnou. Jeho osobně nikdy moc vláda nezajímala sice mu základy zůstaly dokonce teď učí bojový umění jelikož ho i přes tvrdou výchovu baví a dokonce tomu tak bylo i mezi kamarády se kterými se pošťuchovali a tak podobně. Bavilo ho čtení a občas i předčítal těm kteří byli chudí a neměli na učitele ani tak podobně takhle on pomáhal a dobrovolně. Jeho matka ho podporovala za to jí měl rád narozdíl od svého otce, který ho nemusí jelikož mu nedával skoro žádnou lásku ani starost. Největší radost měl když mu bylo 15 let to mohl odjet do Francie kam vždycky chtěl a studovat tam za což otci děkoval a poprvé ho začal mít rád. Ve Francii si oblíbil francouzštinu kterou později začal i učit. Z Francie se opět po studiu vrátil do Ameriky ke své rodině kde nějakou krátkou dobou i vládl, ale když otec viděl že se tam přímo trápí tak pod částečným nátlakem jeho ženy a matky Joshe mu přes známý co měl na královské akademii zařídil místo učitele bojových umění a francouzštiny. On byl opět rád jelikož francouzština je pro něj něco jako 2. rodný jazyk. Na škole se skamarádil s ředitelem, který ho později dal i jako zástupce ředitele což se nezměnilo ani po smrti ředitele. Josh má vypracovanou postavu na který si dával záležet a nemá se za co stydět. Rád sportuje i si čte a občas když si najde čas po učení tak chodí i na vycházky do přírody a klidně i s někým vůbec nepohrdne společností. On na studenty moc netlačí protože ví že každému to jde jinak a snaží se s nimi vycházet co nejlíp jak může samozřejmě, že když jsou hnusní on milý není.

Historie: Josh se narodil do velmi uznávané královské rodiny v Americe. Jeho otec ho od mala tvrdě vychovával aby pak mohl později nastoupit na trůn, ale ani tvrdá výchova Joshe nezměnila. Rád měl když mu chůva četla a chodila s ním ven, později si už sám četl a chodil s kamarády ven což se jeho otci nelíbilo. Otec nikdy nenašel pochopení pro jeho vášeň k učení on z něj chtěl mít udatného prince. Narozdíl od otce jeho matka pro něj pochopení měla a právě naopak ho v tom podporovala a kupovala mu knížky, platila mu učitele mnohdy i za zády jeho otce který si to vůbec nepřál. Když 15let tak už to přijal jako normální a nabídl mu studium ve škole ve Francii kde později studoval hlavně Francouzštinu a bojový umění, který mu celkem i šli. Když dostudoval a otec zjistil že ho to opravdu baví tak mu zajistil přes známosti místo na Royal Academy jak učitel bojových umění a Francouzštiny. Josh byl konečně šťastný že může dělat co ho baví a učit to ostatní. Když se tu o něco blíž seznámil s ředitelem školy, který ho později jmenoval jeho zástupcem protože odváděl práci tak jak má a bylo na něj spolehnutí. I po smrti bývalého ředitele se jeho pozice nezměnila a pořád je zástupce i učitel za což je on osobně rád jelikož to rád dělá.