JORDAN BRYANT

Jméno a příjmení: Jordan Bryant

Věk a datum narození: 30 let, 26. února

Funkce: Zástupce ředitelky 

Předmět, který vyučuje: Jízda na koni

Rodná země: Anglie

Faceclaim: Max Lloyd - Jones

Zájmy: Ježdění na koni, koně, historie - nejvíce Vikingové, Mytologie - Řečtí bohové, Ženy, Flirt, Dobývání žen Sport, Chození na pláž, Surf, Plavání, Potápění, Adrenalin

Charakteristika: Od svého raného dětství udělal velký pokrok a hodně se změnil. Již to není ten zakřiknutý chlapec, co nevěděl jak naložit se životem, ale vyrostl z něj mladý muž, co ví, jaké jsou hodnot života a čeho si v životě vlastně má vážit. On si nejvíce cení žen a koní. Koně v jeho životě byli už prakticky celý život a tak není divu, že se rozhodl to tak nechat už i nadále. A ženy? Ty přišly na řadu během jeho pubertálních let. Uvědomil si, jak vlastně vypadá a jak jeho vzhled působí na ženy. Nejenom, že je vzhledově docela roztomilý, ale také má svalstva, jak je potřeba k oslnění. Ostatně přece jenom je to vyučený rytíř. Co ale nejvíce na něm zaujme, jsou jeho čistě modré oči. Své blond vlasy má ostříhané poměrně nakrátko, nijak nepoužívá gel do vlasů, ani to nemá rád. Za svůj život měl poměrně dost známostí, většinou to ale byly jeho spolužačky z akademie a to jenom na jednu noc. Co se teď týká vztahu, přemýšlí, že by se už mohl usadit, ale ještě nepotkal tu pravou. Doufá ale že se to během tohoto roku změní. Pochází z Anglie, takže má krásný britský přízvuk. Jako učitel je dosti pohodový nebo to má alespoň v plánu. Jelikož jde ale o koně, nebere nic na lehkou váhu, ví, že i koně jsou živí tvorové a zastává názor, že zvířata mají větší právo na život než lidi, protože jsou nesobecká a zabíjejí jenom proto, aby sami přežili. Takže když si někdo zahrává s koňmi ve stájích, dovádí ho to k nepříčetnosti a je schopný si na toho žáka i zasednout. Pokud jste, ale naopak znalý student v ježdění jistě si s ním padnete do noty. Oceňuje kvalitní práci ve stájích. Na testy moc není, ani by ho to nebavilo opravovat, proto spíše zkouší v hodinách. Pokud mu ale chcete nějak udělat radost, jistě nepohrdne muffinem. Má totiž hodně rád sladké, tak moc, že byste před ním nic sladkého ani jist neměli nebo vám to ještě sebere. Nejvíce volného času tráví buď ve stájích, nebo na pláži. Věnuje se také i hodně sportům, ale nejčastěji plavání, potápění a surfingu.  

Historie: Jordan se narodil do malé vesničky 26. února před třiceti lety v Anglii. Nikdy v ničem nevynikal a neměl moc přátel. Jeho rodina však vlastnila velké a prosperující farmy. Díky tomu získal dokonalý vztah ke zvířatům a hlavně ke koním. Celý život se potloukal odmístu k místu, netušíc jak naložit se životem. Nakonec skončil na gymnázium, kde získal navíc čtyři roky na přemýšlení, jak se svým životem naloží poté. Nakonec ho zaujala nabídka, že by mohl studovat na akademii v Brazílii a stát se rytířem. Když odmaturoval s výborným hodnocením a výborným doporučením, podal si přihlášku na univerzitu. Stihl dokončit svůj poslední ročník, když škola vyhořela. Poté se dobrovolně nabídl ředitelce Amelii Furiyové, že pomůže školu opět zrekonstruovat a sháněl sponzory ze všech zemí. Tajně tím doufal, že se dostane Amelii do přízně a ta jej poté zaměstná ve škole. Po rekonstrukci školy se ucházel o místo učitele Jízdy na koních, které také získal a co více, stal se zástupcem ředitelky. Od té chvíle co nastoupil na univerzitu, se jeho život výrazně zlepšil, nejenom, že získal přátele, ale také si uvědomil hodnoty života a také jak vlastně on sám působí na ženy díky jeho vzhledu a začal toho využívat. Za svůj život měl již hodně partnerek, ačkoli on by je tak nikdy nenazval, pro něj to byly čistě povyražení.