GUNNER DOLPH LUNDGREN

Jméno a příjmení: Gunner Dolph Lundgren

Věk a datum narození: 3.listopadu, 20

Funkce: Student

Obor: Princ

Bodování: 0b

Rodná země: Švédsko

Faceclaim: George Blagden

Zájmy: Kromě záliby v bigamii, konzumování lihovin a bílé kávy, také převelice rád maluje. Je vcelku nadaný. Též dobře zpívá a párkrát navštívil kurz herectví, kde se dokázal řádně vyřádit. Hokeji raději fandí než aby sám hrál, též jako bandy. Mezi nejmilovanější skupinu patří Amon Amarth. Také se rád dostudovává jazyky, s chutí by se rád doučil komunikovat v každém z nich.

Charakteristika: Gunner je přes metr sedmdesát vysoký Švéd s tajuplným pohledem, havraními vlasy, jež se mu vlní do všech světových stran. Oči jsou na něm to nejkouzelnější. Modř je tak modrá, že i modrá oceánů i nebe není dostatečně modrá jako modř Gunnerova. Tělo má lehkou svalovou hmotu, díky nočnímu běhání po zahradě. Sic, Švédové milují sporty a především hokej a bandy, Gran to zkusil pouze jednou a když div neskončil s vyhozenou čelistí, zařekl se, že toto není pro něj. Rád chodí přesně na čas, jen jednou přišel pozdě na rodinnou večeři a po následném trestu si zafixoval, že toto porušovat nebude. Jako jednu z mála věcí. Je to mírně řečeno dokonalý prostopášník, se svou neodbytností a ohranými hláškami zvládl již dostat několik žen. Ve svých bídných obdobích se z něj stává lihem nacucaná pijavice, což je s každým dalším rokem horší a horší. Rodiče se jej v tom snaží vždy zastavovat, jelikož nechtějí, aby se z korunního prince stala Bartošová. Ale jeho tvrdohlavost je v tomhle silnější. Jenže kreditky ani kapesné mu nedávají, tudíž je pro něj čím dál těžší se k něčemu takovému dostat. 

Skrz na skrz je to společenský tvor, jen mírně vybíravý a nepustí do své přítomnosti každou podivnou existenci. Prakticky spíše mnoho soudných lidí nepustí Grana k sobě. Jelikož je mírně řečeno svůj, může na spoustu lidí působit šíleným dojmem či dojmem hlupáka, který uprchl z psychiatrické léčebny. Tudíž v zájmu zachování rodinného jména musí před královskými návštěvy a celkově ve společnosti, kde je známý jako princ Gunner, hrát dokonalé divadlo, kde vytříbeně mluví několika jazyky, je dokonalým gentlemanem a skvostným diplomatem. Bohužel, hra na hru ho každým dalším dnem rozčiluje víc a víc. Ono být sám sebou je pro něj větším potěšením, bohužel rodiče jsou zásadně proti. 
Jako jistě každý má svůj sen a ten je zcela prostý. Chtěl by se stát lihoviným magnátem, který by pálil kořalku a pašoval jí ze Švédska do USA. Přitom by měl stejný či podobný respekt jako Al Capone, ale to by se samozřejmě musela opět v Americe zavést prohibice, aby se mu to vůbec vyplatilo. Tudíž jsou jeho sny pouhým prachem ve větru.
Když je střízlivý, tak zvládne být dokonale výřečný. Přeci jen mluví několika jazyky, byla by škoda, kdyby mlčel. Nedělá mu problém se naučit jakýkoliv projev či přeříkat seminární práci bez jakékoliv podpory paměti. Zná tolik písniček, že by si s nimi mohl vytapetovat, taktéž jako je zvládne zazpívat.
Kvůli tomu, že jako dítě se stal kmotrem malého medvídka, má z nich malou paniku. Vůbec ho totiž neseřvala medvědí matka, která se na královskou rodinu rozeběhla bez včasného zásahu uspávače by byl čas na jinou volbu ... teda, jiný přeskok. Od té doby má hrůzu i z plyšových medvědů. Sic mají Švédové oblibu ve zvířatech, on upředňostňuje auta, motorky a kameny. To po něm ještě nikdy neskočilo, nekouslo ho do nosu a ani nepláclo ťapkou. Kdysi měl lumíka, který se mu z radostí zakousl do prstu při krmení. Ten den, kdy pošel uctívá jako den létajících lumíků. 

Historie: Gunner neboli Gran je první dítě z prvního manželství Dolpha a Desiree. Se svou první královnou vydržel do Granových pěti let, poté jí vystřídala Birgit, jež přidělila do rodiny dceru Iris Vivianne. Tato matka jim vydržela téměř šest dlouhých let než jí vystřídala opět jiná - Lydia. Ta dala Dolphovi zdravého syna Rolfa Invara. Jenže díky otcově přemíře otevřeného vztahu něco nemilého pochytil, tudíž si nemohl dovolit dalšího potomka, natož jinou ženu. Lydia s ním zůstala z určitého druhu soucitu a též, protože se jí přeci jen líbilo býti královnou. Jenže upřednostňovala jen své vlastní dítě. Sice se podílela na výchově Grana a později jej držela od alkoholu, ale jen jako. Popravdě ona byla ta, která jej do toho počátečního problému uvrtala. Z dcerunky zase vychovala dokonalou prostopášnici, aby pochytila stejný druh nemoci jako otec a nemohla se tak stát královnou. Díky ne příliš dobré bystrosti dětí si toho ani jedno nepovšimlo kromě samotného Rolfa, který své sourozence měl rád a pokoušel se zničit matčin hnusný plán. Jenže nebyl jako ona, tudíž se mu to moc dobře nevedlo. Gran nikdy nepodlehl lásce, přesto podlehl milostným pletkám, ale narozdíl od svého tatíčka Dolpha Lundgrena si dával pozor. Nechtěl se nakazit už jen z principu, že se nechce nakazit. Jakožto milovník zombie filmů, mu každá nákaza nebyla sympatická. Dolph se nenechal zvrtkat od své drahé ženy a rozhodl se poslat syna do Brazílie, kde doufá, že ho přejdou opilecké choutky a stane se lepším králem než byl on sám.