CLAIRE BERTRAND

Jméno a příjmení: Claire Bertrand

Věk a datum narození: 20. dubna, 19

Funkce: Student

Obor: Dvorní dáma

Bodování: 0b

Rodná země: Francie

Faceclaim: Chloë Grace Moretz

Zájmy: Ráda cestuje, poznává nové lidi, chodí do divadla a zajímá se o módu. Ve svém volném čase tancuje, píše a prozkoumává zajímavá místa.

Charakteristika: První co na ní zaznamenáte, budou její vlasy v barvě "lehce pochcané slámy", jak by se Claire sama definovala. Dále si povšimnete jejích plných rtů na, kterých si dost zakládá. Potom její oči vlastnící barvu řek, studen a moří dohromady. Vlasy si většinu času nechává rozpuštěné, svazuje je do culíku, když jde se buď prát, nebo se vydává do divočiny. Svojí malou výškou občas přitahuje nežádoucí vtipy zástupců mužského pohlaví, kteří z ní občas neumí spustit oči. Má spoustu kamarádů, jenže jenom pár z nich považuje za své doopravdové přátelé. Ráda poznává nové lidi a obohacuje se o zajímavé informace o nich. Zná skoro každého, ale ne každý zná tak úplně ji. Tajemství u ní zůstávají tajemstvími. Ona sama je to co na srdci, to na jazyku a to jí často přineslo pár problémů. Možná to je jeden z důvodů, proč ji poslali sem na školu. Avšak si pořád stojí za tím, že lidé by měli být k sobě upřímní. Jelikož se sama označuje za velkou cestovatelku, už viděla docela hodně míst, ale pořád má co dohánět. Na svých cestách si vede deník, do kterého si zapisuje svoje poznatky a místy i nějaké kresbičky. Její sen je svoje deníky vydat jako cestopisy a je umíněná, že se to jednou opravdu stane. I přesto kolikrát navštívila divočinu, si velice zakládá na vzhledu, a tak trvá než je schopna vyrazit do akce, protože prostě musí mít dobře učesané vlasy. Třeba jí bude chtít tygr sbalit. Kvůli tomu taky někdy chodí pozdě na srazy a schůzky. Je hodně do všeho dravá, takže se ne párkrát stalo, že narazila na tlustou zeď. Jenže ona umí sebrat svoje ego ze země a tu zeď přelézt nebo obejít. Místy rozdává rozkazy na všechny strany a její jedno, kdo kolem ní stojí a když jí někdo oponuje, má chuť se s ním pustit do bitky. Radši konflikty řeší pěstmi než slovy, ale nejraději by si se všemi sedla u čaje a balíčku sušenek.

Historie: Claire vyrůstala ve velice bohaté a významné rodině ve Francii. Jako druhorozenému dítěti a jediné dceři se překvapivě dostávalo stejně pozornosti jako jejímu bratru Olivierovi, ale naštěstí její rodiče vkládali naděje na úspěch spíše do něj, než do ní. Díky této volné ruce začala snadno poznávat nové lidi už jako malá, prolezla každou malinkou skrýš v domě a znala každého člověka. Její kamarádi byli všichni, nezáleželo na tom, zda je to sluha nebo učitel či myš. Nechávala si dobrovolně sypat do hlavy různé vědomosti ze všech možných předmětů, a pak běžela se svým bratrem ven si hrát. Odmalička ji rodiče přihlašovali na tance, které si postupem času hodně zamilovala. Po dosažení jejích šestnáctých narozenin dostala povolení se jet podívat za hranice své rodné země. Ta cesta pro ni byla osudovou, jelikož se pro to hluboce nadchla a rozjela velkou pouť po světě, kterou ještě nestihla dokončit. Samozřejmě že se vracela často domů, aby si poslechla novinky, rozdala suvenýry a seznámila se s novým služebnictvem. Nejednou při svých cestách ji zachránil její bystrý úsudek. Při své poslední návštěvě domova se dozvěděla, že bude muset nastoupit do školy v Brazílii na obor Dvorní dáma. Nejdříve se zděsila, ale pak to přijala jako výzvu, díky které získá skvělé poznatky a možná přátelé.