AKADEMIE

Když se nyní podíváte na naši univerzitu, jistě by vás nenapadlo, že byla založena roku 1697 Izadorou Blossom, která společně se svým manželem Arthurem dala univerzitě dřívější podobu. Náš institut byl založen na základě jedné tragické nehody, co se stala následníkovi trůnu, Theodorovi. Zemřel ve věku 23 let při rytířském turnaji, dřevec jeho protivníka se dostal skrz jeho helmu a zabodl se mu do oka. Na následky zranění poté zemřel. Král s královnou rozhodli, že by žádné království nemělo trpět nad podobnými ztrátami, a aby království nebylo uvrženo do záhuby, král rozhodl že i žena může vládnout bez manžela, pokud ji královská rada uzná způsobilou vládě. Aby se dívky mohly připravit na podobné břemeno, založili univerzitu přímo na jejich hradě, kde se vše měli naučit a jejich dcera Elizabeth se stala první studentkou.  

Princezna Elizabeth byla zářným příkladem pro všechny studentky. Univerzitu dokončila s vyznamenáním a roku 1703 nastoupila jako královna Brazílie na trůn. Během svých studentských let se zamilovala do Harryho Logaina. Dva roky po korunovaci se za něj provdala a následně porodila následníka trůnu Thomase. Jménem však zůstala Blossom, aby se zachoval rodokmen Blossomů. Během dospívání prince byl založen nový obor Princů. Po smrti královny Elizabeth roku 1740 usedl na trůn. Již od svých dětských let bylo jasné, že jednoho dne požádá o ruku princeznu z Argentiny, což se také stalo roku 1745. Z jejich lásky se narodily tři krásné děti, nejstarší Katherine, dále pak Jacob a nejmladší George. Bohužel však jejich nejmladší dítě zemřelo v šesti letech na spálu. Thomas i jeho manželka Erica Marolle z toho byli nešťastní a království utrpělo tak velkou ztrátu, ale dřív se bohužel umíralo i na menší nemoci.

Obě děti též vystudovaly akademii. Katherine po vystudování vystřídala několik manželů. Přesněji tři. Historici ji popisují jako nestálou dívku. Nebyla připravená na to být královnou a ani to nikdy nechtěla, tak se trůnu vzdala a vlády se ujal Jacob se svou manželkou Octavií roku 1790 po smrti královského páru. Octavia byla dvorní dámou polské královny. Napadlo jí, že když ona sama byla dvorní dámou, proč nedat možnost obyčejným lidem, aby patřili ke královskému dvoru. Ti lidé však museli být bohatí, nebo alespoň museli mít dostatečnou částku pro zaplacení školného. Tak vznikli obory dvorních dam a rytířů. Katherine se narodila dcera Emily a Octavii s Jacobem zase jediný syn Philip. Přestože to byli bratranec a sestřenice, se do sebe zamilovali a tajně se vzali. Roku 1820 se společně ujali vlády a ještě téhož roku se jim narodila dcera Isabella, která se provdala za Victora Furiye z Bulharska. Ten si přál moc syna nejenom pro Brazilii, ale také pro Bulharsko, jelikož v sázce byl jeho trůn. Když se jim narodila dcera Anette, odmítal přiznat, že je jeho dcera. Svou dceru začal ve skrytu duše nenávidět, protože jej stála trůn, a tak když se zamilovala do obyčejného občana, který ani nechodil na univerzitu popravil jej a Anette spáchala sebevraždu.  

Jelikož byla Anette jediným potomkem, po smrti krále a královny, kteří již nebyli schopni počít žádné další děti se od roku 1906 - 1993 ujali vlády Furiyové, dokud se neobjevila Emma Blossom, kterou údajně žila celý život na statku v Gardenii. Díky testům DNA se snadno dokázalo zjistit, že je Emma skutečně potomkem Katherine Blossom a ve svým dvaceti letech roku 1996 nastoupila do akademie na obor princezny. Někdo může tvrdit, že to měla v DNA, ale akademii prošla s výbornými výsledky. Ještě téhož roku se provdala se za prince Colina z Bulharska, tudíž se zachoval rod jak Blossomů tak Furiyů. Narodila se jim dvojčata Mia a Harry, kteří tento rok nastupují prvním ročníkem na akademii.

Roku 2005 až 2010 probíhala velká renovace v paláci po velkém požáru, který měl údajně způsobit jeden žák akademie. Královna Emma a Král Colin dali škole a paláci nový, moderní nádech. V současné době je ředitelkou školy Amelie Furiye, sestra krále Colina, která vyučuje také malování.